Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочистості до Дня працівника лісу

24/09/2017

15 вересня в актовому залі ВО «Укрдержліспроект» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята — Дня працівника лісового господарства.

Лісовпорядників з професійним святом привітали ТВО генерального директора Микола Станіславович Васькевич, голова профспілкового комітету Людмила Ісаківна Говоруненко та начальник відділу кадрів Зінаїда Миколаївна Романовська.

На початку урочистих зборів ТВО генерального директора Микола Станіславович підвів підсумки діяльності об’єднання. На цей час наближаються до завершення камеральні роботи по об’єктах базового і безперервного лісовпорядкування. Експедиціями продовжується таксація лісу в Сумській, Львівській, Полтавській, Харківській областях, складається зведений проект організації та розвитку лісового господарства по Київському ОУЛМГ._IGP7457

Не применшуючи вкладу інших спеціалістів у виробництво, ключовими фахівцями лісовпорядкування були і залишаються таксатори – представники рідкісної і нелегкої професії. Вони є першопрохідниками найвіддаленіших лісових урочищ, і немає таких лісових ділянок, де б не ступала їхня нога В Україні налічується трохи більше 200 інженерів-таксаторів, без цих фахівців і лісовпорядкування, і лісове господарство обійтися не можуть. Таксатори — основний елітний склад лісовпорядних експедицій і ніякі сучасні технології не здатні в повній мірі замінити їхні досвід, знання та необхідності ногами пройти та описати кожну лісову ділянку. Нелегка їхня робота — відірваність від дому, праця в спеку і в холод, в непогоду, в усіх куточках України – це географія всієї держави, вивчена особисто, а не за підручниками. Належно виконана таксація лісу, правильно призначені господарські заходи є запорукою успішної діяльності підприємств, а проекти організації і розвитку лісового господарства визначають майбутнє лісових насаджень, їх продуктивність та покращення природоохоронних функцій. Своє професійне свято більшість таксаторів відзначатимуть далеко від дому.

217092017На фото: Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджується начальник Української лісовпорядної експедиції Колб Анатолій Олександрович
_IGP7460На фото: Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджується інженер-таксатор 1 категорії Комплексної експедиції Качуряк Андрій Павлович

Кращих працівників Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання з нагоди професійного свята — Дня працівника лісу відзначено Почесними Грамотами Державного агентства лісових ресурсів України — нагороджено 11 працівників об’єднання, один працівник нагороджений відзнакою «Відмінник лісового господарства» та 14 працівників грамотами ВО «Укрдержліспроект».

Шановні лісовпорядники, всі, кого доля пов’язала з лісом. Прийміть щирі вітання з Днем працівника лісу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя і добра. Нехай ваша праця знайде гідне пошанування, а її плоди з вдячністю оцінять нащадки.

417092017