Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Досягнення команди з волейболу «Ліспроект»

24/05/2012

В березні на базі Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов V регіональний фестиваль з волейболу. В турнірі серед чоловічих команд на Кубок відомого волейбольного тренера Григорія Славінського взяли участь 10 команд. Перше місце здобула команда викладачів Національного університету ДПС України.

В чемпіонському двобої так званої першої ліги зійшлися, як і рік тому, «Ліспроект» та Ірпінський економічний коледж, де виступають кращі з кращих вихованців волейболу Ірпінського регіону – Дмитро Гавриш і Сергій Абрамов, Світозар Грищук і Юрій Лукін, Микола Скаржинський і Сергій Грищенко та багато інших. Учасники продемонстрували високий рівень гри, дуже цікавий, захоплюючий, інтелектуальний волейбол, який приніс ІІІ місце – студентам факультету податкової міліції НУДПСУ, ІІ місце – команді «Ліспроект» (тренер Віктор Романовський), І місце – Ірпінському економічному коледжу (тренер Сергій Вдовін).

19 — 20 травня 2012 року пройшов відкритий регіональний турнір з волейболу серед чоловічих та юнацьких команд пам’яті тренера ДЮСШ з волейболу В’ячеслава Яковича Тарнавського. За перше місце змагалися команди «Ліспроект» та Ірпінського економічного коледжу. Чемпіонами стала команда «Ліспроект», а її граючий тренер Віктор Романовський визнаний кращим тренером турніру, кращим гравцем турніру – Микола Скаржинський, кращим гравцем фінальної гри – Дмитро Гаврик.
 
Ось у кого є повчитися юним волейболістам.

Справа тренерів В.Я. Тарнавського і Г.М. Славінського живе і продовжується в майбутніх волейбольних талантах.