Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

НАШ «УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ» — ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

12/08/2009

     З цього приводу 26 червня відбулася зустріч колективу «Укрдержліспроекту» з Ірпінським міським головою. Олег Бондар привітав колектив «лісопроектівців» із завоюванням п’ятого місця, яке присудив оргкомітет Національного бізнес-рейтингу за критерієм «Обсяг реалізованої продукції» за основним видом діяльності – «Дослідження і розробки у галузі природничих наук». Це почесне визнання творчих і виробничих здобутків наших земляків.

     Генеральний директор Володимир Гульчак серед понад  300000 підприємств України, за офіційними  даними Державної статистики, визнаний Державним керівником року. Його нагороджено відзнакою Національного бізнес-рейтингу – орденом «Статус-нагорода  «Професіонал галузі».

     Відбувся обмін думками працівників підприємства і міського голови щодо подальшого співробітництва, особливо у напрямку забезпечення житлом працівників. Бо, як сказав генеральний директор : «Турбує негативний кадровий прогноз… Через п’ять років наше об’єднання не зможе забезпечити обов’язкові лісовпорядні роботи в лісах України з усіма наслідками, які з цього випливають».

 

 

Олег Множинський

«Ірпінський Вісник» №27, 3-9 липня 2009 року