Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Екскурсія до ВО «Укрдержліспроект»

13/04/2012

Невід’ємним етапом становлення досвідченого та висококваліфікованого спеціаліста є розширення власного кругозору. Одним з шляхів досягнення цієї мети є ознайомлення з практичною діяльністю різноманітних підприємств лісової галузі. Цікава екскурсія нещодавно була організована для учасників студентського наукового гуртка кафедри лісового менеджменту.

“Величезна будівля білого кольору на фоні захмареного Ірпінського неба, старенькі радянського типу кабінети, вузенькі коридорчики і щирі та доброзичливі посмішки працівників — так зустрічало нас Українське державне лісовпорядне виробниче об’єднання,” — розповідають учасники заходу.

21 березня студентами гуртка кафедри лісового менеджменту було здійснено виїзд до ВО "Укрдержліспроект". Зустріч розпочалася з доповіді начальника сектора новітніх технологій, аналітичної роботи та міжнародного співробітництва В.Ф. Сторожука про сучасний стан та перспективи розвитку лісовпорядкування в Україні, у межах якої учасники виїзду дізналися про те, як виконуються підприємством лісовпорядні роботи в Україні, а також про застосування новітніх технологій та програмного забезпечення. Співробітники державного підприємства провели для гостей екскурсію інформаційно – обчислювальним центром та цехом камерального виробництва, також студенти ознайомилися з діяльністю Центру національної інвентаризації лісів та ґрунтово — хімічної лабораторії. Особливий інтерес викликала новітня техніка для здійснення інвентаризації лісів, продемонстрована провідним інженером ЦНІЛ Лозінським Б.З. та інженером – технологом цього ж підрозділу Кирилюком Д.А.

Студенти залишилися дуже задоволені візитом до ВО ”Укрдержліспроект” і обіцяли повернутися на підприємство не простими студентами, а справжніми спеціалістами галузі лісового господарства. Учасники виїзного засідання студентського наукового гуртка хочуть подякувати генеральному директору ВО "Укрдержліспроект" Гульчаку В.П., начальнику ЦНІЛ Сторожуку В.Ф., начальнику інформаційно — обчислювального центру Бесядовському М.Б., начальнику цеху камерального виробництва Ніцкевичу М.М., головному інженерові Київської експедиції — Дудинцю А.Я., заступнику начальника виробничо — технологічного відділу Більчику В.А., начальнику грунтово-хімічної лабораторії Ковальовій Ж.Ф. та усім причетним до цього заходу співробітникам ВО "Укрдержліспроект" за гостинність, щирість та високий рівень організації екскурсії.

І. Лакида, ас. каф. лісового менеджменту НУБіПУ,
Т. Волянський, ст.2 курсу 1 групи,

Газета «ЛІСФАКТИ» випуск 8, 13.04.2012 р.