Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

До 26-ї річниця аварії на ЧАЕС

26/04/2012

Головний інженер ВО «Укрдержліспроект» Левківський М.П., голова профспілкового комітету об’єднання Говоруненко Л.І., працівники ВО «Укрдержліспроект» взяли участь у міському мітингу з нагоди 26-ї річниці аварії на ЧАЕС.
 
26 квітня 2012 року жителі Ірпеня вшановували пам‘ять героїв-ліквідаторів: Володимира Правика, Віктора Кібенка, Володимира Тищури, Миколи Ващука, Василя Ігнатенко, Миколи Тищенко, — пожежників, які першими вступили в полум‘я Чорнобиля і ціною свого здоров‘я і життя зупинили смертоносний атом. Цього дня, серед живого потоку людей і квітів, були також і працівники виробничого об’єднання, які поклали квіти до погруддя Герою Радянського Союзу Володимиру Правику.

Аварія на ЧАЕС торкнулася долі всіх і кожного. Шана і дяка тим працівникам ВО ”Укрдержліспроект”, хто приймав участь в жорстокій боротьбі з атомом: ліквідаторам аварії на ЧАЕС: Заремському А.Д., Брежнєву В.М.; Тарасенко М.І., Тележенко В.М. (автотранспортний цех); Нікітенко О.І. (автотранспортний цех); Неправда О.В. (ІОЦ); Хартонюк М.П.; Орнох М.Ф. (автотранспортний цех).