Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Майбутнє лісу в твоїх руках!

09/04/2012

Площа лісових ділянок в цілому по Україні збільшилася в порівнянні з 2002 роком на 262,3 тис. гектарів. А площа ділянок, вкритих лісовою рослинністю, – на 83 тис. гектарів. Це відбулося завдяки залісненню земель, які непридатні для ведення сільського господарства.

Ірпінь також  долучився до цієї корисної справи.

Уже третій рік поспіль за ініціативи ВО «Укрдержліспроект» та підтримки Ірпінської міської організації Партії регіонів відбувається озеленення берега від села Романівки до залізничного мосту через річку Ірпінь За три роки тут вкоренилися молоді саджанці берізок, червоного дуба та горобини. До цієї акції долучаються представники різних професій,  влади. Зокрема  цьогоріч за лопати в Ірпені взялися заступник голови Київської обласної державної Володимир Максименко, міський  голова Володимир Скаржинський та його перший заступник Микола Головкевич, керівники відділів виконкому. Також  до озеленення  берегів річки підключилися студенти економічного коледжу міста.   

—Мені приємно, що наша акція набуває все більшої популярності,— зазначив під час зустрічі з журналістами генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Володимир Гульчак.— Пройдуть роки і берег Ірпінки не лише зазеленіє й стане улюбленим куточком відпочинку; берези, червоний дуб, горобина, а також верби врятують грунт від неминучої ерозії. Хотілося б,  щоб приклад укріплення берегів підтримали в інших регіонах України.

Варто нагадати, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» започаткована Державним агентством лісових ресурсів України, стала гарною традицією. Лісівники активно залучають до цього процесу громадськість. Відповідно до наказу Державного агентства лісових ресурсів України, у цьому році до організації та проведення акції підключилися  учні загальноосвітніх шкіл, що дасть змогу збільшити кількість учасників та якість проведеної роботи.

Спеціалісти лісового господарства, студентська та  шкільна молодь, громадські та політичні організації планують  висадити  в Україні понад 2 млн дерев. Під час цьогорічної акції в Ірпені висаджено 600 берізок, однак лісівники озеленюватимуть берег й восени, як робили це минулого року.

Валентин СОБЧУК