Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада

10/02/2016

З метою розгляду виробничої, господарської і фінансової діяльності ВО «Укрдержліспроект» за 2015 рік відбулася виробнича нарада.

На виробничій нараді, яка пройшла 10 лютого, підведено підсумки фінансово-господарської діяльності ВО «Укрдержліспроект».

Генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Григорій Чайка на початку наради ознайомив учасників з матеріалами колегії Держлісагентства, яка відбулася 9 лютого, де розглядалися підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за 2015 рік та шляхи вирішення проблем з бюджетного фінансування галузі на 2016 рік.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності ВО «Укрдержліспроект» за 2015 рік за висновками балансових комісій доповідав головний економіст об’єднання Микола Васькевич. Виробничий бюджетний план минулого року повністю виконаний, також виконані значні обсяги позабюджетних робіт.

Перехід на енергозберігаючі технології дозволив скоротити споживання газу, використання електроенергії, зменшення затрат на теплопостачання. Відсутня заборгованість по заробітній платі, по обов’язкових платежах до державного і місцевого бюджету, по платежах єдиного соціального внеску. Зменшилась облікова кількість штатних працівників порівняно з минулим роком, збільшилася сереDSC05807дня заробітна плата.

Про виконання рішень виробничої наради від 4 січня 2016 року доповіли начальники експедицій та керівники структурних підрозділів.

Доповідачі детально зупинилися на стані виконання робіт та проблемних питаннях, які потребують вирішення.

 

Про підготовку порядку експертної оцінки трас лісових доріг доповідав начальник сектору обліку та розвитку  лісотранспортної мережі Юрій Стиранівський, який інформував про стан підготовки положення про експертну оцінку трас лісових доріг та внесення до нього пропозицій, наданих лісовпорядними експедиціями.