Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Колективний договір ВО “Укрдержліспроект” на 2016 рік

15/02/2016
Наталія Чумак доповідає про виконання заходів Колективного договору за 2013-2015 роки

11 лютого 2016 року відбулася конференція трудового колективу ВО «Укрдержліспроект», на якій були розглянуті підсумки виконання заходів Колективного договору за 2013-2015 рік та затверджений Колективний договір ВО «Укрдержліспроект» на 2016. В конференції взяли участь 81 делегат.

Для ведення переговорів і підготовки проекту колективного договору була створена робоча комісія з представників адміністрації та профспілки. Напередодні у всіх структурних підрозділах об’єднання пройшли збори колективів, на яких обговорювалися підсумки виконання попереднього Колективного договору, а також вносилися пропозиції до проекту Колективного договору на 2016 рік. З усіх структурних підрозділів були обрані делегати конференції. Проект Колективного договору був винесений на розгляд конференції трудового колективу.

На початку конференції генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Григорій Чайка проінформував про результати виконання виробничої та фінансової програми за 2015 рік, а також про фінансово-економічний стан об’єднання, який склався на початку 2016 року.

Конференцію трудового колективу провів начальник Комплексної експедиції Сергій Гайчук. З інформацією про виконання заходів Колективного договору за 2013-2015 роки виступила  Наталія Чумак. Було повідомлено, що протягом 2013-2015 років всі заходи, які передбачалися Колективним договором, були практично виконані, в тому числі щодо соціальних пільг та гарантій для працівників об’єднання та непрацюючих пенсіонерів. Після виступів делегатів конференція затвердила Акт виконання двосторонніх зобов’язань, які передбачалися колективним договором на  2013- 2015 роки.

З інформацією про проект Колективного договору на 2016 рік виступив голова робочої комісії Микола Рековець. В інформації було висловлено про те, що прийняття Колективного договору відбувається в період невизначеності щодо фінансування лісовпорядних робіт, важким економічним станом в цілому в країні. Проектом Колективного договору передбачено по-можливості повне збереження раніше діючих соціально-трудових пільг і гарантій працівників об’єднання та непрацюючих пенсіонерів. Проте, було передбачено, що в залежності від реального фінансового стану, нарахування окремих доплат та надбавок адміністрацією об’єднання за погодженням з профспілковим комітетом може призупинятись  на відповідний термін.

Конференція трудового колективу більшістю голосів в цілому зі змінами і доповненнями затвердила Колективний договір на 2016 рік.