Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Розгляд проектів організації та розвитку лісового господарства

05/01/2016

Наприкінці 2015 року у ВО «Укрдержліспроект» відбулась науково-технічна нарада з розгляду проектів організації та розвитку лісового господарства, складених за результатами базового лісовпорядкування 2014 року.
Порядок розгляду лісовпорядних документів включав: доповідь авторів проекту, виступ рецензента із зауваженнями і висновками, запитання і відповіді, обговорення.
Науково-технічна рада відмітила, що винесені на розгляд проекти організації і розвитку лісового господарства були розроблені згідно вимог нормативних документів, які регламентують лісогосподарську діяльність та лісовпорядне проектування.

Розглянувши проекти організації і розвитку лісового господарства, науково-технічна рада вирішила рекомендувати до впровадження у виробництво наступні проекти організації і розвитку лісового господарства по:

— ДП «Іванківський лісгосп» Київського ОУЛМГ;

— ДП «Тетерівський лісгосп» Київського ОУЛМГ;_IGP2101

— ДП «Вищедубечанський лісгосп» Київського ОУЛМГ;

— ДП «Дніпровсько-Тетерівське ЛМГ» Київського ОУЛМГ;

— районне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Корюківкаліс» Чернігівської області.

Лісовпорядним експедиціям запропоновано використати рекомендації з підготовки діаграм, створені сектором новітніх технологій, які розміщені на сервері ІОЦ в розділі RIZNE, в папці МАКЕТ під назвою «Відео по діаграмах».