Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Новорічний ранок для наймолодших

31/12/2015

У суботу, 26 грудня діти та онуки працівників ВО «Укрдержліспроект» нарешті дочекалися свого новорічного свята, де можна водити хороводи та отримувати новорічні подарунки, де можна розповісти Діду Морозу віршика чи заспівати йому, зробити кілька фото зі Снігуронькою.

Ведучі нашого заходу, а це профспілковий комітет об’єднання, запропонували маленьким гостям свята цікаву розважальну програму з веселими іграми та забавами. Діти представляли карнавальні костюми, демонстрували Діду Морозу та глядачам свої таланти та, звичайно, брали участь у конкурсах. Заохоченням для наших учасників стало і те, що за кожен свій виступ або виграш вони отримували солодкий подарунок чи приємний сюрприз.

P1050985

Дід Мороз та Снігуронька провели для присутніх гостей веселі конкурси, ігри та вікторини. Діти були раді веселощам та приймали активну участь у новорічній програмі. У кінці святкового ранку малеча отримала солодкі подарунки.

Казковий, веселий настрій панував на новорічному ранку, діти отримали море позитивних емоцій та щирих вражень.

Щирі посмішки стали гарним подарунком не тільки для Діда Мороза та Снігуроньки, але і для батьків, дідусів та бабусь. Всі залишилися задоволені новорічним дійством і дякують організаторам за чудове свято.

P1050917