Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Громадська акція «Ділова Київщина»

04/04/2012

28 березня 2012 року в Великій залі Київської обласної державної адміністрації була проведена заключна частина громадської акції «Ділова Київщина», присвяченої 80 – річчю утворення Київської області. Організатори акції: Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада та Український видавничий центр «Галактика-С».

Результатом проведення акції стало ювілейне видання альманаху «Ділова Київщина», в якому широко представлені досягнення Київського краю, інформацію про промисловість, аграрний сектор, охорону здоров’я, освіту, культуру, духовне життя, а також про діяльність і професійні успіхи людей, що народилися чи працюють на щедрій Київській землі.  

З нагоди проведення акції Генерального директора ВО ”Укрдержліспроект” Гульчака Володимира Петровича нагороджено грамотою Київської обласної адміністрації та медаллю «Патріот Київщини» за вагомий внесок у розбудову і всебічний розвиток Київської області та з нагоди 80-річчя від дня заснування. Відомості про керівника та інформацію про виробниче об’єднання викладено на сторінках альманаху.