Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Укрдержліспроект: наші успіхи – це наші люди!

23/10/2015

Виробниче об’єднання Укрдержліспроект вже понад п’ятдесят років є найбільшим державним містоутворюючим підприємством Ірпеня.

Сьогодні в об’єднанні працює близько 240 спеціалістів. Виробниче об’єднання виконує важливе державне завдання — лісовпорядкування. Цього року польові лісовпорядні роботи з базового лісовпорядкування проводяться на території Вінницької, Волинської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей, роботи з національної інвентаризації лісів на території Івано-Франківської та Сумської областей. Працівники об’єднання — це ті спеціалісти, що перші бачать та проектують майбутнє лісу та лісового господарства. І роблять це під час польового періоду – протягом півроку в різних куточках країни, у відриві від домівки і сім’ї. Витримують таке навантаження тільки романтики, закохані у ліс.

Генеральний директор ВО „Укрдержліспроект” Григорій Чайка: «Якщо коротко про об’єднання, то колектив працює стабільно. Запорукою цього є те, що кожен працівник відповідально ставиться до дорученої роботи, діє на належному професійному рівні.

Найголовнішим критерієм виробничої успішності вважаю зарплату працівників. Вона складає в середньому за 9 місяців 2015 року 5435 гривень. Середня зарплата, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зросла на тисячу гривень.

Незважаючи на економічно складний рік, ВО «Укрдержліспроект» завдяки самовідданій праці всього колективу змогло забезпечити стабільну роботу і покращення показників виробництва.

Працівники ВО «Укрдержліспроект» приймають активну участь в житті міста, беруть участь в озелененні, проводять акції з прибирання лісу, виробниче об’єднання забезпечило підвезення дітей шкільним автобусом.

Волонтери ВО «Укрдержліспроект» власноруч шиють одяг та засоби маскування, готують та передають бійцям на передову домашню їжу та продукти, підтримують їх морально. Одними з перших наші працівники почали відвідувати Ірпінський військовий госпіталь, де перебувають на лікуванні чи реабілітації воїни-учасники АТО.

ВО «Укрдержліспроект» дбає і про своїх пенсіонерів, підтримує їх, надає матеріальну допомогу.

В питаннях розвитку об’єднання нас підтримує міська рада. Сподіваюся, що належна співпраця збережеться і після місцевих виборів. Адже, слід спільно вирішувати життєві питання».

 

Газета «Ірпінський вісник»  № 42 (2735) від 21 жовтня 2015 року