Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Друга лісовпорядна нарада у ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс»

18/10/2015

Днями у ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» відбулася друга лісовпорядна нарада, де розглядались основні положення проекту організації і розвитку лісового господарства підприємства за участі начальника експедиції ДП «Харківська державна лісовпорядна експедиція» Григорія Глушка, завідуючого сектором лісового та мисливського господарства Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Рогожинського, помічників лісничих агролісництв та спеціалістів агролісгоспу.

У ході наради фахівці відзначили, що ведення лісового господарства здійснювалося згідно проектів лісовпорядкування по агролісгоспах, що забезпечило безперервне і раціональне використання лісових ресурсів. На належному рівні здійснюється охорона і захист лісів, про що свідчить відсутність пожеж та масових вогнищ, хвороб і шкідників лісу протягом ревізійного періоду. Також наголошено на покращенні санітарного стану насаджень у результаті своєчасного проведення рубок догляду та вибіркових санітарних рубок. Згідно з планом щорічні обсяги відтворення лісу на підприємстві складуть 100 гектарів.

За результатами обговорення було затверджено основні положення і заходи проекту організації та розвитку лісового господарства ДП „ПДЛП„Полтаваоблагроліс” на 2015–2024 р.р.