Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада щодо ГІС-технологій

20/09/2015

У вересні в конференц-залі ВО «Укрдержліспроект» проведено спільну виробничу нараду з представниками УкрНДІЛГА щодо ГІС-технологій.
На нараді розглядалися питання створення ГІС-порталу для забезпечення потреб лісогосподарських підприємств на базі безкоштовних та простих у використанні ГІС-систем з використанням ДЗЗ, GPS; проведення аналізу результатів зйомки перетинів квартальних просік на матеріалах Бориспільського і Макарівського лісгоспів Київського ОУЛМГ. Також розглядалося питання переведення існуючої технології з використанням Arc GIS на технологію клієн-сервер з використанням геобази даних.
З доповідями виступили: з першого і третього питань порядку денного ст. н. с. лабораторії нових інформаційних технологій УкрНДІЛГА Богомолов В.В., з другого питання порядку денного — Богомолов В.В. та провідний інженер-технолог виробничо-технологічного відділу ВО «Укрдержліспроект» Вовчанський В.Я. Під час наради відбулося обговорення та обмін думками з усіх питань порядку денного.
Запропоновано обмежитися невеликим пілотним проектом, на рівні лісогосподарського підприємства, а розробки геопорталу зосередити на базі платформи ArcGIS Server з використанням існуючої геобази даних. Роботи повинні виконуватися за погодженням з ВО «Укрдержліспроект».
Головний інженер ВО «Укрдержліспроект» Левківський М.П. відзначив важливість чергової зустрічі робочої групи спеціалістів ВО «Укрдержліспроект» та УкрНДІЛГА зі співпраці в сфері ГІС-технологій, необхідність подальшої узгодженої спільної роботи та уточнення порядку її виконання, підготовки технічного завдання.