Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Вітаємо з ювілеєм Колб Анатолія Олександровича

20/02/2012
Начальник Української лісовпорядної експедиції Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання 
ВО «Укрдержліспроект».
Анатолій Олександрович народився 20 лютого 1952 року в с.Олександрівка Костопільського району Рівненської області. Загальний стаж роботи складає 37 років, із них весь час працює у ВО «Укрдержліспроект».
Свій трудовий шлях розпочав з інженера-таксатора після закінчення Львівського лісотехнічного інституту. З 1991 по 1999 роки працював начальником лісовпорядної партії, з 1999 по 2007 – головним інженером, а з 2007 року – начальником Української експедиції.
Висококваліфікований керівник володіє як професійними знаннями так і системою управління колективом. Знаходить шляхи вирішення питань у найскладніших ситуаціях. За роки роботи розроблено під його керівництвом більше 20 проектів організації і розвитку лісового господарства лісового фонду України. Має великий досвід по лісовпорядкуванню лісів Росії.
Вимогливий до себе та підлеглих, що дає змогу виконувати роботи на відповідному технічному рівні та витриманням термінів як базового лісовпорядкування так і безперервного.
За свій трудовий внесок в розвиток лісової галузі України нагороджений Іменним годинником Голови Державного комітету лісового господарства України,  нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України», Почесним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні України – ХХХ років».
Колектив ВО «Укрдержліспроект» щиро вітає Вас, Анатолію Олександровичу, з 60-річним Ювілеєм від дня народження.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, зростання добробуту, ще багато яскравих, насичених глибоким змістом років праці та життя!