Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада

17/07/2015

13 липня у  ВО «Укрдержліспроект» під головуванням генерального директора Григорія Чайки відбулася виробнича нарада за підсумками господарсько-фінансової діяльності об’єднання за І півріччя 2015 року.

У нараді взяли участь: заступник генерального директора Павло Тарасенко, головний інженер Микола Левківський, головний бухгалтер Ольга Кравченко, головний економіст Микола Васькевич, начальник відділу кадрів Зінаїда Романовська, начальник відділу АФЗ Людмила Говоруненко, начальник виробничо-технологічного відділу Микола Рековець, начальник Київської експедиції Микола Кравчук, начальник Української експедиції Анатолій Колб, головний інженер Української експедиції Михайло Войчик, начальник Комплексної експедиції Сергій Гайчук, головний інженер Комплексної експедиції Анатолій Тимошенко, начальник інформаційно-обчислювального центру Мирослав Бесядовський, начальник цеху камерального виробництва Микола Ніцкевич, начальник автотранспортного цеху Василь Ткачик, начальник партії авторського нагляду Петро Мент, в.о. начальника відділу алгоритмізації і програмування Тетяна Неретіна, в.о. начальника центру національної інвентаризації лісів Дмитро Кирилюк, начальник сектору інвентаризації та планування лісових доріг Юрій Стиранівський, юрисконсульт Микола Махнівський, в.о. начальника відділу новітніх технологій та методичного забезпечення Оксана Іваненко, через Skype – Григорій Глушко, Роман Кривко, Василь Копильців.

_IGP0781На нараді розглядалися питання про виконання виробничого плану робіт об’єднання станом на 06.07.2015 р. – камеральні роботи, написання пояснювальних записок до проектів, виїзд на польові лісовпорядні роботи, проведення колективних тренувань, дебіторська заборгованість та про підсумки господарсько-фінансової діяльності ВО “Укрдержліспроект” за І півріччя 2015 року.

З першого питання порядку заслухали інформацію начальників Київської, Української, Комплексної та Харківської експедицій – Миколи Кравчука, Анатолія Колба, Сергія Гайчука та Григорія Глушка, головного інженера Львівської експедиції – Романа Кривка. Доповідачі детально зупинились на стані виконання камеральних робіт з базового та безперервного лісовпорядкування, виїзду на польові лісовпорядні роботи, проведені колективних тренувань, стану дебіторської і кредиторської заборгованості. Камеральні роботи з безперервного лісовпорядкування практично завершені у всіх експедиціях, матеріали відправлені лісогосподарським підприємствах. З базового лісовпорядкування за держзамовленням по всіх лісогосподарських підприємствах проведені 2-гі лісовпорядні наради.

З другого питання порядку денного заслухали інформацію головного економіста об’єднання Миколи Васькевича щодо підсумків господарсько-фінансової діяльності ВО “Укрдержліспроект” за І півріччя 2015 року, в якій було висловлено пропозиції щодо подальшої ефективної діяльності. Було зазначено, що в об’єднанні відсутня заборгованість з виплати заробітної плати, забезпечено своєчасну сплату податків, обов’язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів, покращилась ситуація щодо кредиторської та дебіторської заборгованості, зросла середня заробітна плата з початку року на 20 відсотків, забезпечено економічний ефект із-за переведення значної частини автотранспорту на скраплений газ та переходу на твердо паливні котли опалення виробничого приміщення.

З третього питання порядку денного заслухали інформацію генерального директора об’єднання Григорія Чайки щодо підсумків останньої  колегії Держлісагентства України та щодо забезпечення широкого інформування керівників територіальних органів, лісогосподарських підприємств про напрацювання об’єднання в сфері інформаційних технологій та можливостей їх використання для лісогосподарського виробництва.