Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

ДРУГА ЛІСОВПОРЯДНА НАРАДА

17/07/2015

10 липня 2015 року проведено другу лісовпорядну нараду з лісовпорядкування по державним підприємствам: «Поліський лісгосп», «Тетерівський лісгосп», «Київська ЛНДС», «Вищедубечанський лісгосп», «Київський лісгосп» та «Бориспільський лісгосп».

У ході наради обговорювалися питання, пов’язані з ефективним проведенням лісовпорядкування, намічені плани розвитку лісового господарства області на наступні 10 років, які мають бути запроектовані у матеріалах лісовпорядкування.

izobrazhenie_011 (1)Після обговорення важливих питань щодо запланованих лісогосподарських заходів, обсягів лісовідновлення та лісорозведення було ухвалено рішення щодо затвердження основних положень і заходів проекту організації та розвитку лісового господарства державних лісових підприємств на 2015–2024 роки.

 

За результатами наради, зважаючи на позитивні зміни в динаміці лісового фонду, відсутність системних недоліків у веденні лісового господарства, господарську діяльність лісгоспів за ревізійний період слід вважати задовільною.

Джерело: сайт Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства.