Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Звіт депутата Ірпінської міської ради Гульчака В.П.

26/12/2011

17 грудня 2011 року в приміщенні ВО”Укрдержліспроект” відбулася зустріч-звіт депутата Ірпінської міської ради Гульчака Володимира Петровича з виборцями.

На зустрічі були присутні: депутат Ірпінської міської Ради виборчого округу №9 Гульчак В.П., помічники депутата та виборці округу.

На порядок денний були винесені такі питання: звіт про роботу депутата, розгляд пропозицій депутата щодо створення органів самоорганізації населення міста, обговорення звіту та надання пропозицій виборцями.

В своєму звіті Гульчак В.П. наголосив, що в своїй роботі він першочергову увагу приділяє розв’язанню соціально-економічних питань жителів виборчого округу. Також звернув увагу на те, що майже завжди позитивно вирішувалися питання по зверненню мешканців міста до нього, як до депутата. Основними з цих питань були: оформлення соціальних виплат та субсидій — (57 звернень); обстеження матеріально-побутових умов проживання – (8 звернень); засвідчення випадків перешкоджання користуванню майном та неналежного виконання своїх обов’язків комунальною службою – (6 звернень); характеристики, земельні питання та інші (34 звернення). Всього впродовж звітного періоду було розглянуто 105 звернень громадян і по кожному із них були прийняті відповідні рішення, а саме: оформлені акти, депутатські запити чи звернення.

Обговорення звіту виборцями пройшло дуже активно. Виборці, що прийшли на зустріч звернулися до депутата з низкою запитань про діяльність за звітний період, так і про плани подальшої роботи. Було внесено ряд пропозицій, зокрема щодо проведення облік пристарілих пенсіонерів, будівництва нового дитячого садка та аптеки, обладнання дитячих майданчиків, вирішення проблем з освітлення вулиць, благоустрою прибудинкових територій та зупинок на території виборчого округу.

В ході зустрічі з виборцями було прийнято рішення направити відповідні депутатські звернення і запити Ірпінському міському голові та керівникам підприємств, які відповідають за вирішення піднятих питань.