Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Начальнику партії Комплексної лісовпорядної експедиції ВО ”Укрдержліспроект”» ФУКАРЕВИЧУ Анатолію Вікторовичу – 70 років!

19/12/2011

Фукаревич Анатолій Вікторович розпочав свою трудову діяльність в лісовпорядкуванні з 1959 року після закінчення Сторожинецького лісового технікуму, пройшовши шлях від техніка до начальника партії.

Потужний інтелектуальний потенціал, аналітичний склад мислення, творча спрямованість, висока працездатність і відповідальність дозволили йому без відриву від виробництва отримати вищу освіту, освоїти новітні напрямки у лісовому господарстві і лісовпорядкуванні, впровадження яких у виробничу практику забезпечувало приорітетність високопродуктивних технологій.

Під час роботи приймав активну участь у створенні і подальшому проектуванні першого на Україні Карпатського національного парку, відпрацюванні методичних положень, за якими розроблені також спеціалізовані проекти по НПП «Синевир», Шацькому НПП, НПП «Подільські Товтри», виконано спеціальне рекреаційне впорядкування зелених зон м.Ужгорода, Івано-Франківська, Чернівців, проведена інвентаризація зелених насаджень трьох районів м.Києва та в цілому м.Коростеня, складений проект утримання міського парку ім.М.Т.Рильського в м.Києві. Під його керівництвом проведено лісовпорядкування і особисто розроблений спеціалізований «Проект організації та ведення лісового господарства зони відчудження ЧАЕС».  Займався розробкою Проекту організації території охорони, відтворення та рекреаційного використання природних комплексів та об’єктів національного природного парку «Голосіїв» м.Києва, НПП «Синевир» і Карпатського біосферного заповідника Закарпатської області в світлі «Закону України про природно-заповідний фонд України», завдань з розвитку екологічної мережі України з впровадженням елементів найсучаснішої ГІС-технолгії по управлінню природними ресурсами.

Колектив Українського державного проектного лісовпорядного виробничого обєднання щиро вітає Вас із 70-річним Ювілеєм! Зичимо Вам міцного здоровя, бадьорості, добробуту, благополуччя, успіхів та звершень на виробництві , шани й поваги на довгі роки життя!