Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Перша лісовпорядна нарада в „Чернігівоблагроліс”

12/05/2015

Перша лісовпорядна нарада з лісовпорядкування лісів дочірніх агролісогосподарських підприємств комунального  підприємства „Чернігів-облагроліс” Чернігівської обласної ради відбулась 6 травня.

В нараді взяли участь генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Григорій Чайка, начальник Київської лісовпорядної експедиції Микола Кравчук, головний інженер Київської лісовпорядної експедиції Анатолій Дудинець, начальники лісовпорядних партій: Сергій Гайчук, Олександр Кучеренко, Володимир Іваненко, директор комунального підприємства „Чернігівоблагроліс” Іван Донець, головний лісничий „Чернігівоблагроліс” Олександр Єрмоленко, провідний інженер „Чернігівоблагроліс” Микола Зазимко, перший заступник начальника управління Чернігівського ОУЛМГ Юрій Пономаренко, головний спеціаліст Чернігівського ОУЛМГ Олександр Марахонько, начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Віталіна Синіговець, в.о. начальника головного управління Держземагентства Олександр Колотілін, директора та головні лісничі ДП „Городнярайагролісництво”, ДП „Козелецьрайагролісгосп” та ДП „Щорсрайагролісгосп”.

На першій лісовпорядній нараді з лісовпорядкування лісів комунального підприємства „Чернігівоблагроліс” Чернігівської обласної ради розглянули питання базового лісовпорядкування лісів „Городнярайагролісництво”, „Козелецьрайагролісгосп”, „Щорсрайагролісгосп” у 2015 році на площі 42,8 тис. га.

Під час наради розглядалось питання готовності дочірніх агролісогосподарських підприємств комунального підприємства „Чернігівоблагроліс” і Київської лісовпорядної експедиції ВО „Укрдержліспроект” до проведення лісовпорядних робіт та визначення порядку і особливостей проведення польових лісовпорядних робіт.

Заслухавши і обговоривши доповіді та виступи присутніх, перша лісовпорядна нарада вирішила констатувати необхідність проведення базового лісовпорядкування в зв’язку зі змінами в організації території та закінченням ревізійного періоду та ухвалити проведення в 2015 році польових лісовпорядних робіт на площі 42,8 тис. га за І розрядом лісовпорядкування в наступних дочірніх агролісогосподарських підприємствах:

 

№п/п Назва підприємства Площа, га
1. Городнянське районне дочірнє агролісогосподарське
спеціалізоване підприємство „Городнярайагролісництво” 12394
2. Козелецьке районне дочірнє агролісогосподарське
спеціалізоване підприємство „Козелецьрайагролісгосп” 14334
3. Щорське районне дочірнє агролісогосподарське
спеціалізоване підприємство „Щорсрайагролісгосп” 16073
    Разом  42801