Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочисті збори з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги

14/05/2015

8 травня до Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в приміщенні ВО ”Укрдержліспроект” відбулися урочисті збори. Цього року Україна вперше разом із країнами Європи відзначала День пам’яті та примирення.

Від імені колективу генеральний директор Григорій Чайка привітав ветеранів війни, які раніше працювали в об’єднанні, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку:  Авдієнко Зою Василівну, Зайця Петра Никифоровича, Махова Василя Олександровича, Недашківського Василя Павловича, Спасібка Івана Єгоровича, Харитонову Надію Миколаївну та учасника бойових дій Мента Петра Євгеновича, який і сьогодні працює в нашому колективі.

Доповідь з нагоди відзначення 70‑ї річниці Дня Перемоги зробив начальник виробничо-технологічного відділу Микола Рековець: «Ви подарували нам життя і мирне небо. Низький Вам за це уклін. Довгих років життя і міцного здоров’я».

Ветеранам війни, учасникам бойових дій, дружинам померлих ветеранів війни – учасників бойових дій та дітям війни, колишнім працівникам виробничого об’єднання, були вручені квіти та грошова допомога. У цей світлий, святковий і водночас сумний день хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

За традицією, ветерани, запрошені на урочисті збори, поділилися спогадами про роки війни. Спасібко Іван Єгорович розповів про перебіг воєнних подій, про величезний тріумф, коли закінчилася війна. Ці воєнні роки і досі сняться ветеранам.

Ветерани з гордістю згадували пам’ятні дні боротьби за Україну та закликали присутніх цінувати історію Великої Вітчизняної війни та своєї нації і берегти мир.

Ветеранам присутні побажали довголіття, миру, щастя, і головне — здоров’я. А ті, в свою чергу, подякували генеральному директору та профспілковому комітету об’єднання за турботу та виявлену увагу.

00014[14-51-29]1