Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада

29/04/2015

24 квітня у  ВО «Укрдержліспроект» під головуванням генерального директора Григорія Чайки відбулася виробнича нарада.

На нараді розглядалися питання про виконання виробничого плану робіт об’єднання станом на 24.04.2015р. – камеральні роботи, складання протоколів і проведення других лісовпорядних нарад,  безперервне лісовпорядкування, підготовчі роботи до польових лісовпорядних робіт, відправлення лісовпорядних матеріалів замовникам, дебіторська заборгованість.

На нараді доповідали начальники Київської, Української, Львівської, Харківської експедицій — Микола Кравчук, Анатолій Колб, Ігор Бокало, Григорій Глушко, головний інженер Комплексної експедиції — Анатолій Тимошенко, а також керівники інших структурних підрозділів об’єднання. Доповідачі детально зупинилися на стані виконання камеральних робіт, польових робіт з безперервного лісовпорядкування, дебіторської заборгованості. Камеральні роботи наближаються до завершення. Готуються протоколи других лісовпорядних нарад, частина яких буде проведена в кінці квітня на початку травня, а основна частина — в середині травня.

Також на порядку денному розглядалися окремі питання охорони праці, необхідність зниження затрат на теплопостачання, зменшення витрат на електроенергію, подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру тощо.