Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

«Укрдержліспроект»: виставка стала знаковою подією

08/12/2011

Хоча 11 листопада було по-осінньому прохолодно, на стінах музейного залу «Укрдержліспроекту» цвіла весна, зеленіло літо, золотом сяяли осінні дерева, лише зима, здавалося, була десь дуже далеко. Наразі цей сезон був полишений уваги митців, і це зрозуміло, оскільки в цю пору природа спить, а художники й фотографи хотіли її зобразити в найяскравіших фарбах і відтінках.

Тож не дивно, що друга конкурсна ви­ставка «Людина і довкілля» зібрала багато відвідувачів — важко було відрізнити авторів робіт від глядачів, оскільки всі були захоплені спогляданням миттєвостей життя, яке пульсувало навіть у звичному зеленому листочку на картині чи фотографії.

Генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» і депутат Ірпінської міської ради Володимир Гульчак, за ініціативи та сприяння якого відбулася виставка, був радий, що йому вдалося розбудити творчу іскорку серед дітей і жителів нашого міста — отримати багато цікавих сюжетів, відтворених пензлем чи зафіксованих фотокамерою.

Багатьом митцям конкурсної виставки вдалося зворушити глядачів до глибини  душі чи то продуманою філософічністю споглядання природи, чи яскравим відтворенням пейзажів, аплікаційністю образів тварин, як от їжачка, в котрого замість колючок — насіння соняшника.

Розглядаючи твори виставки, не раз ловив себе на думці, що природа нас хвилює незалежно від віку, адже вона наша матір. І як добре, що ці почуття цілеспрямовано культивує керівник ВО «Укрдержліспроект» і депутат міськради Володимир Гульчак.

Виступаючи перед присутніми, Володимир Петрович сказав: «Подібні акції матимуть продовження так само, як і конкурсні виставки малюнків і фотоетюдів. Цілком можливо, що найближча з них відбудеться напередодні Нового року і, швидше за все, буде тематичною і присвяченою різдвяним святам і зимі».

Підсумком конкурсної виставки було відзначення переможців і лауреатів. Якщо говорити про цей захід мовою статистики, то в ньому взяли участь 83 учасники, вихованці дитячих навчальних закладів «Джерельце» та «Сонечко», Ірпінської середньої школи №1 ім.. Макаренка, загальноосвітньої школи №2 та загальноосвітньої школи №17, Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня, а також батьки та дорослі.  Наймолодші митці, які спробували себе в живописі, — віком від чотирьох років. Усі призери були нагороджені дипломами, медалями й подарунками, а також мали змогу продовжити спілкування за «солодким» столом.

Валентин СОБЧУК, «Ірпінський вісник» №47, 18-24 листопада 2011