Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада

24/04/2015

У ВО «Укрдержліспроект» під головуванням генерального директора Григорія Чайки відбулася виробнича нарада.

В нараді взяли участь: заступник генерального директора Павло Тарасенко, головний інженер Микола Левківський, головний бухгалтер Ольга Кравченко, головний економіст Микола Васькевич, начальник відділу кадрів Зінаїда Романовська, начальник відділу АФЗ Людмила Говоруненко, заступник начальника виробничо-технологічного відділу Володимир Більчик, начальник Київської експедиції Микола Кравчук, головний інженер Київської експедиції Анатолій Дудинець, начальник Української експедиції Анатолій Колб, головний інженер Української експедиції Михайло Войчик, головний інженер Комплексної експедиції Анатолій Тимошенко, начальник Львівської експедиції Ігор Бокало, інженер з охорони праці Володимир Степаненко, начальник інформаційно-обчислювального центру Мирослав Бесядовський, начальник партії авторського нагляду Петро Мент, начальник сектору інвентаризації та планування лісових доріг Юрій Стиранівський, юрисконсульт Тетяна Шепель, інженер відділу новітніх технологій, методичного забезпечення Оксана Іваненко, через Skype – Григорій Глушко, Роман Кривко, Василь Копильців.

На нараді розглядалися питання про стан виконання виробничого плану робіт об’єднання – камеральні роботи, польові роботи з безперервного лісовпорядкування, дебіторська заборгованість, питання охорони праці, шляхи зниження затрат на теплопостачання.

На початку засідання генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Григорій Чайка коротко проінформував про засідання розширеної виробничої наради Держлісагентства України від  26 березня 2015 року, де одним з питань, що розглядалися, було проектування при лісовпорядкуванні заходів збереження біорізноманіття.

З першого питання порядку денного доповідали начальники Київської, Української, Харківської експедицій — Микола Кравчук, Анатолій Колб, Григорій Глушко, головні інженери Комплексної і Львівської експедицій — Анатолій Тимошенко, Роман Кривко, начальник ІОЦ Мирослав Бесядовський. Доповідачі детально зупинилися на стані виконання камеральних робіт, польових робіт з безперервного лісовпорядкування, дебіторської заборгованості. Камеральні роботи виконуються в терміни передбачені графіками. По більшості об’єктів проведені перші звірки планшетів і вносяться зміни в бази даних. Розпочинається підготовка протоколів других лісовпорядних нарад, частина з яких буде проведена в кінці квітня поточного року.

З другого пункту порядку денного розглядалися питання охорони праці, шляхи зниження затрат на теплопостачання, ремонту житлових приміщень, подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та ін.

Розглянувши інформацію порядку денного, виробнича нарада ВИРІШИЛА:

Лісовпорядним експедиціям:

  • забезпечити укладання договорів з якомога більшою кількістю лісогосподарських підприємств на виконання безперервного лісовпорядкування, вести діалог з обласними управліннями лісового і мисливського господарства з метою їх сприяння укладенню договорів;
  • під час проведення базового лісовпорядкування узгоджувати з лісогосподарськими підприємствами наявні об’єкти лісонасінної бази за їх фактичним станом і призначенням, а також узгоджувати запроектовані господарські заходи;
  • до початку проведення польових лісовпорядних робіт забезпечити дешифрування ортофотопланів з використанням комп’ютерів та програмного забезпечення «Digitals».
  • провести додаткове технічне навчання з інженерами-таксаторами щодо дешифрування ортофотопланів з використанням існуючого програмного забезпечення.

Харківській експедиції надати шейп-файли з внесеними змінами та відповідні їм реляційні бази даних по об’єктах, закріплених за експедицією.

Для висвітлення діяльності ВО «Укрдержліспроект» на сайті Держлісагентства України тричі на тиждень надавати інформацію про основну діяльність об’єднання, експедицій (проведення колективних тренувань, лісовпорядних нарад, засідань лісовпорядних комісій з розгляду проектів організації і розвитку лісового господарства тощо).

Для належної роботи котельні, що опалює виробничі приміщення об’єднання, до наступного опалювального сезону передбачити завчасне придбання дров’яної деревини, її розпилювання, та складування.

Опрацювати питання економії енергоресурсів, удосконалення існуючої системи опалення службових приміщень та переведення газового опалення приміщень автогосподарства на тверде паливо.DSC04786

З’ясувати в Центрі державного земельного кадастру, інших державних установах можливість та умови отримання ортофотопланів для проведення в поточному році лісовпорядкування в Херсонській та гірській частині Львівської областей.