Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Засідання науково-технічної ради

04/03/2015

18-19 лютого 2015 року у
ВО «Укрдержліспроект» відбулася науково-технічна рада з розгляду макету проекту організації та розвитку лісового господарства державного підприємства.

На початку засідання генеральний директор Григорій Чайка та головний економіст об’єднання Микола Васькевич коротко проінформували про економічні показники діяльності лісовпорядних експедицій ВО «Укрдержліспроект» за 2014 рік.

 

З інформацією до порядку денного виступив заступник начальника виробничо-технологічного відділу Володимир Більчик. Структура пояснювальної записки до проекту організації і ведення лісового господарства періодично зазнавала змін. Останній раз макет пояснювальної записки розглядався на науково-технічній раді об’єднання в 2009 році. Протягом 2011-2014 років були внесені певні зміни і доповнення у відповідності до протокольних рішень науково-технічних і виробничих нарад ВО «Укрдержліспроект».

Від експедицій надійшли зауваження і пропозиції, які були опрацьовані виробничо-технологічним відділом. Близько половини цих пропозицій враховані повністю, чи частково, деякі – відхилені, решта винесено на розгляд науково-технічної ради.
При розгляді пропозицій науково-технічна рада виходила з наступного:

 

 

_IGP9607

— форми таблиць макету і протоколу другої лісовпорядної наради повинні бути однієї форми;

— таблиці, отримані програмним шляхом, вставляються в пояснювальну записку і не передруковуються;

— наведені в макеті таблиці і текст є мінімальним обсягом складу пояснювальної
записки до проекту.

В разі необхідності, враховуючи специфіку і особливості об’єкту лісовпорядкування, з метою обґрунтування його окремих положень наводиться необхідна додаткова інформація.