Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

«Наш гуманітарний внесок – майже тридцять тисяч гривень»

10/12/2014
На фото: одяг для бійців АТО

Герой вижив і завдяки вашій допомозі!

— Ми щомісяця перераховуємо одноденний заробіток Збройним силам України, — говорить голова профкому підприємства Людмила Говоруненко.

— Батальйону, де служить наш колишній співробітник Сергій Рябченко, відправили 12 рацій, а також посуд та продукти харчування на суму 17 772 грн.

 

Для бійців зони АТО закупляємо також термокостюми, бронежилети. Гуманітарний внесок у грошовому виразі солідний – майже 30 тис. грн.! Часто від нашої допомоги залежить життя захисників Вітчизни. Ознайомлю вас із листом, яки ми отримали від отця Василя, настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці парафії Донецько-Харківського екзархату Української греко-католицької церкви (м. Дніпропетровськ). Його варто навести повністю. Читаєш і сльози навертаються на очі: «Висловлюю щиру подяку об’єднанню за адресну допомогу пораненому Дмитру Краслянському, 1990 року народження, жителю села Сотниківка Яготинського району Київської області. Я отримав від вашого підприємства фінансову допомогу в сумі 9 000 грн. і передав матері цього хлопця.

Висловлюю подяку від себе та родини нашого героя, який боровся не тільки на болі битви, але й показав характер бійця в лікарні. Коли мене привели до нього після операції, стало страшно. Кульове поранення в голову, груди, перебиті обидві ноги – одну довелося ампутувати. Дмитрові перелили 7,5 л крові. Але він вижив, завдячуючи лікарям і працівникам вашого колективу. З такими, як ви, ми збудуємо нову Україну! Нехай Всемогутній Бог благословить Вас, здоров’я, миру, достатку земного, прощення гріхів і многая, многая літа!» Висловила подяку колективу ВО „Укрдержліспроект” і мати героя Світлана Миколаївна.

 

Швейна бригада шиє теплі костюми вдома

— Нещодавно ми поїхали закупляти у спеціалізовані магазини теплі костюми для наших доблесних захисників Вітчизни, — продовжує провідний інженер Галина Данюк. – Але побачили: коштують вони дуже дорого. І тоді вирішили: а чому б не спробувати самим їх шити. Тим паче, що я та моя колега Любов Складана 6 років тому закінчила курси крою та шиття. Я зробила викройку тканини, і процес, як кажуть, пішов. За швейні машинки сідаємо вдома, у вільний від основної роботи час. Завдяки цьому теплі костюми, в комплекти яких входять брюки, курточка і шапка під каску, втричі дешевші від тих, що пропонують спеціалізовані магазини. Головним швачкам допомагають Лідія Добриніна та Галина Гуцол. Протягом місяця швейна бригада
ВО „Укрдержліспроект”  уже пошила і передала через «Нову пошту» до Краматорська 22 костюми. А звідти їх розподіляють на блокпости.

 

09.12.2014 р.

 

Ірпінський вісник  № 46
від 14 листопада 2014 року

Василь Закревський