Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

«Людина і довкілля» в дитячих малюнках та фотороботах

19/09/2011

15 вересня 2011 року до Дня працівника лісу в ВО ”Укрдержліспроект” відкрилася виставка на тему: «Людина і довкілля». На виставці представлені фотороботи та дитячі малюнки на лісову тематику. Відкривали виставку Генеральний директор об‘єднання Гульчак Володимир Петрович, депутат Ірпінської міської ради та заступник голови Ірпінської міської організації Партії регіонів Світлана Дударець.

Генеральний директор Гульчак Володимир Петрович наголосив, що метою заходу є показати як діти сприймають навколишній світ, привернути увагу дорослих та дітей до примноження та збереження лісових багатств, показати роль та значення лісу в житті людини. Малюнок дитини — одне з чудес, повз яке багато хто проходить, не помічаючи його, не замислюючись. Ці малюнки відкривають світ мистецтва. На папері дитина створює інший світ, який належить тільки їй. Для неї це насолода, і водночас вона усвідомлює свою силу, пізнає себе.

Кожна дитина змогла виявити творчий підхід та індивідуальний характер, довести неповторність свого ставлення до природи. Красу та бережне ставлення до природи пропагували маленькі художники у своїх малюнках.

Під час відкриття виставки Світлана Дударець та Світлана Семенченко вручили Володимиру Петровичу книгу «Я – Київщина гордість і надія».

Велику увагу відвідувачів привернув стенд ”Польові будні минулих літ”, на якому представлені фотографії 20-30-річної давнини – робота інженерів-таксаторів по всій території колишнього союзу.

Також Володимир Петрович запросив приєднатися до виставки мешканців Ірпеня.

Виставка триває з 15 вересня по 14 жовтня 2011 року, проходить у приміщенні музею лісу ВО ”Укрдержліспроект” за адресою: м. Ірпінь, вул. Пролетарська, 22/24, 4-й поверх.

Запрошуємо відвідати виставку.