Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада 21 липня 2011 року

03/08/2011

21 липня 2011 року під головуванням Генерального директора ВО ”Укрдержліспроект” Гульчака В.П. проведена виробнича нарада. На нараді розглянуті наступні питання: виконання рішень минулої виробничої наради від 6 липня 2011 року; виконання завдань з проведення державного обліку лісів станом на 20.07.2011 року (доповідачі Коваленко Г.П., начальники експедицій); різне.

В нараді взяли участь: головний інженер об‘єднання Левківський М.П., начальник виробничо-технологічного відділу Рековець М.М., начальник ЦНІЛ Сторожук В.Ф, начальник відділу АФЗ, спецробіт і ліцензіювання Говоруненко Л.І., заступник начальника ВТВ Більчик В.А., провідні інженери-технологи ВТВ Йосипенко В.В. та Коваленко Г.П., начальники експедицій: Кравчук М.Ф., Желізняк П.В., Колб А.О., головні інженери експедицій: Дудинець А.Я., Войчик М.І., Тимошенко А.Г., начальник інформаційно-обчислювального центру Бесядовський М.Б., начальник відділу алгоритмізації і програмування Братусь О.Б., начальник цеху камерального виробництва Ніцкевич М.М.

Розглянувши інформацію порядку денного, виробнича нарада ВИРІШИЛА:

Лісовпорядним експедиціям:     

— до 15.08.2011р. зібрати інформацію до форми 3 ДЛК про віднесення інших лісокористувачів в межах адміністративних районів до центральних органів влади (відомств) або до комунальної, чи приватної власності.     

Робочій групі з проведення державного обліку лісів (Коваленко Г.П. за узгодженням з Левківським М.П.):     

— провести додаткові консультації з Держлісагентством, а при необхідності з іншими відомствами, щодо віднесення невеликих за площею лісів інших користувачів до центральних органів влади, до комунальної або приватної власності.

Вивчити питання практичного використання в лісовпорядкуванні цифрових аерофотознімків та космічних знімків високої роздільної здатності та до 01.10.2011р. надати відповідні пропозиції головному інженеру об‘єднання.

Лісовпорядним експедиціям:

— до 05.08.2011р. внести зміни і уточнення в коди лісокористувачів і привести у відповідність до нового адміністративного поділу (відповідальні головні інженери, інженери-технологи експедицій);

— на виконання пунктів 2.2 і 3.5 наказу Держлісагентства №185, у співпраці з лісогосподарськими підприємствами прискорити узгодження і узагальнення документації первинного обліку лісів.

Інформаційно-обчислювальному центру до 28.07.2011р. згідно заявок експедицій підготувати з архівних даних минулих років по інших лісокористувачах таксаційні бази даних в форматі vff для отримання вихідних форм державного лісового кадастру для подальшого узгодження з державними земельними органами.