Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

В Одесі відбулась друга лісовпорядна нарада

17/07/2014

22 травня 2014 року на базі ДП «Ширяївське лісове господарство» була проведена друга нарада по завершенню польових лісовпорядних робіт з базового лісовпорядкування. На нараді головували начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Домікан та начальник Київської лісовпорядної експедиції Микола Кравчук. У засіданні взяли участь представники Одеського ОУЛМГ, ВО «Укрдержліспроект», а також директори та головні лісничі державних лісогосподарських підприємств.

Польові роботи з лісовпорядкування лісового фонду державних підприємств Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства виконані за 1 розрядом, згідно доведеного наряд-завдання, у відповідності до вимог «Інструкції з впорядкування лісового фонду України(2006 р.) на загальній площі 139493,0 га.

Організація територій і запроектовані лісогосподарські заходи погодженні по кожному з лісництв, категорії лісів приведені у відповідність з Постановою КМ України від 16.05.2007 року №733 «Порядок поділу на категорії та відведення особливо захисних лісових ділянок».

На нараді заслухали доповіді всіх начальників партій та відбулось обговорення важливих питань щодо запланованих лісогосподарських заходів, обсягів лісовідновлення та лісорозведення, тощо. Відмічено, що лісовпорядні роботи були проведені з високою якістю та професійністю. Потім нарада затвердила протоколи за підсумками польових лісовпорядних робіт, виконаних в державних підприємствах Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства, висновки лісовпорядкування про ведення лісового господарства.

Автор: Прес-секретар Одеського ОУЛМГ

Джерело: ulmg.odessa.gov.ua, 22.05.2014