Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Проведення колективного тренування

17/07/2014

На базі ДП «Тетерівський лісгосп» проведене колективне тренування, в якому прийняли участь головні лісничі лісогосподарських підприємств Управління, в яких цього річ проводиться базове лісовпорядкування, начальники партій Комплексної державної лісовпорядної експедиції і таксатори-лісовпорядники.

Мета наради — розглянути та уточнити проектні рішення і кількісні показники лісовпорядних проектів по підприємствах, а також провести комплексне тренування таксаторів.

З ходом роботи всіх присутніх ознайомив головний інженер експедиції Тимошенко Анатолій Гаврилович. У трьох підприємствах будуть проводитися підготовчі роботи для проведення базового впорядкування лісів. Для проведення робіт підготовлено матеріали космічної зйомки, топографічні карти та ортофото-плани території лісового фонду лісгоспів.

На базі ДП «Тетерівський лісгосп» лісовпорядниками були закладені тренувальні пробні площі на яких лісовпорядники показали, що найбільше уваги у їх роботі було приділено основним таксаційним показникам лісового фонду, причинам змін, які відбулися за минулий ревізійний період, експлуатаційному фонду та його товарній структурі, обсягу рубок головного користування, заходам з поліпшення якісного складу, оздоровлення лісів, протипожежного впорядкування та захисту від шкідників і хвороб.

В ході засідання були озвучені ряд пропозицій, які будуть враховані лісовпорядниками при остаточному оформленні лісотаксаційних матеріалів та підготовці робочих планшетів. Така конструктивна співпраця є важливою, адже за отриманими проектами організації і розвитку лісового господарства та картографічними матеріалами підприємства будуть вести лісогосподарську діяльність протягом наступного десятиріччя.

dscn1984 dscn1993