Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Екскурсія до Кам’янець-Подільського

17/07/2014

В кінці червня працівники ВО „Укрдержліспроект” побували на екскурсії в Кам’янець-Подільському. Екскурсія відбулася за підтримки профспілкового комітету об’єднання.

Кам’янець займає третє місце по архітектурних пам’ятках в Україні. Більша їхня частина розташована в «Старому місті». У Кам’янець-Подільському численні історико-архітектурні пам’ятки — Національний історико-архітектурний заповідник, Історичний музей-заповідник, Замок (XIV–XVI століття, перебудований у XVII–XVIII столітті), Петропавлівський кафедральний костел (XVI століття), дерев’яна Хрестовоздвиженська церква (XVIII століття) тощо.

Самим грандіозним пам’ятником в Кам’янці є замок. Замок вражає своїми розмірами і розмахом. Щоб обійти його вздовж і впоперек не вистачить і дня. Про місто не можна розповісти, його треба бачити, торкатися, дихати разом з ним. Під час екскурсії працівники почули багато пізнавальної інформації та оглядово познайомилися з історією міста, відвідали: глибокий скелястий каньйон в центрі міста, Замковий міст, — Петропавлівську та Миколаївську церкви, Башти Гончарну і Кушнірську, Турецькі та Вірменські бастіони, Кам’янецьку ратушу і Вірменський колодязь, Кам’янець-Подільську фортецю. Тут є навіть водоспад.

DSC00054Незабутні враження залишає історико-архітектурний заповідник „Хотинська фортеця”. Вулицею Свято-Покровською він прямуємо до вулиці Фортечної, а далі — на високі пагорби, порослі полином та чебрецем. Звідси видно величезні рови, облицьовані тесаним каменем, та засипані землею бастіони.

Опісля, колектив зробив традиційне фото на згадку. Чисте повітря й гарний пейзаж роблять Кам’янець вдалим місцем для відпочинку. Працівники цікаво провели час і стомлені, але сповненні радощів повернулися по домівках.