Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Виробнича нарада 6 липня 2011 року

12/07/2011

На початку наради генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Гульчак В.П. ознайомив присутніх про розширену колегію Державного агентства лісових ресурсів, яка відбулася 29 червня поточного року. На колегії обговорювалися питання формування деревостанів при проведенні рубок догляду за лісом у Вінницькому і Хмельницькому обласних управліннях лісового і мисливського господарства, про роботу державної лісової охорони з питань збереження лісових ресурсів і профілактики лісопорушень, підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та завдання з підготовки до наступного зимового періоду. На колегії Голова Держлісагентства В.М.Сівець назвав основні напрямки діяльності галузі: створення потужних підприємств з переробки деревини за рахунок залучення інвестицій, запровадження електронного обліку та реалізації деревини, будівництво доріг лісогосподарського призначення, запровадження аукціонів необробленої деревини, як найбільш ефективного способу викорінення корупції та економічних зловживань, передача до сфери управління Держлісагентства лісів інших користувачів.

По виконанню рішень минулої виробничої наради від 8 червня 2011 року про виконання завдань з державного обліку лісів доповів головний інженер Левківський М.П.
Провідний інженер-технолог виробничо-технологічного відділу Коваленко Г.П. та начальники експедицій доповіли про виконання завдань з проведення державного обліку лісів станом на 01.07.2011 року. Начальники експедицій доповіли про виконання плану камеральних робіт станом на 01.07.2011 року, польові лісовпорядні роботи, стан їх виконання.
На нараді також розглядалися слідуючі питання: необхідність термінового проведення з працівниками лісового господарства практичних навчань з моніторингу лісів, ознайомлення працівників об‘єднання з Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції», який набув чинності з 1 липня поточного року; заходи, які потрібно здійснити в зв‘язку з оголошеним Генеральною Асамблеєю ООН 2011 року Міжнародним роком лісів, інші питання виробничої і господарської діяльності об‘єднання.
Розглянувши інформацію порядку денного, виробнича нарада ВИРІШИЛА:
До 08.07.2011 року за узгодженням з УкрНДІЛГА та УкрНДІгірліс визначитися з проведенням практичних навчань з моніторингу лісів зі спеціалістами лісогосподарських підприємств.
Лісовпорядним експедиціям:
— до 15 липня поточного року завершити передачу обласним управлінням лісового і мисливського господарства карток моніторингу лісів;
— до виїзду на місця збору первинної інформації обліку лісів працівникам експедицій проаналізувати отримані форми 6-зем на відповідність їх з даними форм ДЛК та вжити заходи по недопущенню некоректної інформації;
— до 10.07.2011р. на виконання п. 3.1 наказу Держлісагентства №185 від 24.05.2011р. надіслати іншим лісокористувачам і власникам лісів інформаційні листи з доведеними типовими формами договорів і кошторису на проведення державного обліку лісів;
— до 15.08.2011р. зібрати інформацію для форми 3 ДЛК про віднесення інших лісокористувачів в межах адміністративних районів до центральних органів влади (відомств) або до комунальної, чи приватної власності.
Робочій групі з проведення державного обліку лісів:
— до 20.07.2011р. визначитися з порядком відображення в матеріалах державного лісового кадастру прийнятих земель, на які відсутня повидільна таксаційна база;
— провести консультації з Держлісагентством, а при необхідності з іншими відомствами, щодо віднесення невеликих за площею лісів інших користувачів до центральних органів влади, до комунальної або приватної власності.
В зв‘язку з Міжнародним роком лісів до 01.09.2011р. організувати фотовиставку під назвою «Ліс і довкілля» та провести конкурс дитячого малюнку дітей працівників об‘єднання.
Нарада відбулася з використанням відеозв‘язку за допомогою мережі Інтернет між ВО ”Укрдержліспроект” та Львівською експедицією.