Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Науково-технічна нарада

13/05/2011

В нараді взяли участь:
головний інженер об‘єднання Левківський М.П., начальник виробничо-технологічного відділу Рековець М.М., заступник начальника ВТВ Більчик В.А., провідні інженери ВТВ: ЙосипенкоВ.В. та Козицький О.В.; начальник Київської експедиції Кравчук М.Ф., начальник Української експедиції Колб А.О., головний інженер Київської експедиції Дудинець А.Я., провідний інженер-технолог Комплексної експедиції Лещенко Т.І., головний інженер Української експедиції Войчик М.І., начальник інформаційно-обчислювального центру Бесядовський М.Б., начальник відділу алгоритмізації і програмування Братусь О.Б., провідний інженер-таксатор. Швець М.І., інженер-таксатор І кат. Гайчук С.І.

На початку засідання Генеральний директор Гульчак В.П. проінформував про колегію Держагентства лісових ресурсів, яка відбулася 28 квітня під головування Голови Державного агентства лісових ресурсів Сівця В. М. та про основні питання, що розглядалися на колегії.
Про повторний розгляд Вказівок з внесення поточних змін в матеріали лісовпорядкування і книги обліку лісового фонду доповідав провідний інженер виробничо-технологічного відділу Козицький О.В.; по розгляду Переліку проектних документів та лісових карт, що видаються за результатами базового лісовпорядкування лісогосподарських підприємств Державного агентства лісових ресурсів – заступник начальника виробничо-технологічного відділу Більчик В.А. В процесі обговорення були висловлені ряд пропозицій щодо зміни і доповнень до окремих положень поданих на розгляд документів. 

Розглянувши інформацію порядку денного, науково-технічна рада ВИРІШИЛА:

Ухвалити Вказівки з внесення поточних змін в матеріали лісовпорядкування і форми державного лісового кадастру. Внести зміни і доповнення згідно наданих пропозицій і до 16 травня поточного року подати на затвердження в Держагентство лісових ресурсів (відповідальний Козицький О.В.).

Ухвалити Перелік проектних документів та лісових карт, що видаються за результатами базового лісовпорядкування лісогосподарських підприємств Державного агентства лісових ресурсів. До 11.05.2011р. внести доповнення згідно висловлених пропозицій і надіслати в Держагентство лісових ресурсів на затвердження.

Для забезпечення оперативності і більшої ефективності розгляду проектів нормативних документів науково-технічною радою слід належним чином проводити їх підготовку. Технічні аспекти та рішення по них приймати в робочому порядку до розгляду документа. На розгляд виносити неузгоджені позиції та питання, де існують принципові розбіжності в поглядах та шляхах реалізації положень документа.