Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

Урочисті збори з нагоди Дня Перемоги

11/05/2011
     Генеральний директор ВО ”Укрдержліспроект” Гульчак Володимир Петрович від імені колективу привітав ветеранів війни, учасників бойових дій, які раніше працювали у ВО ”Укрдержліспроект”, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Авдієнко Зою Василівну, Геруса Бориса Михайловича, Дорошенка Кузьму Івановича, Зайця Петра Никифоровича, Леонова Анатолія Миколайовича, Марченка Миколу Мойсейовича, Махова Василя Олександровича, Недашківського Василя Павловича, Спасібка Івана Єгоровича, Харитонову Надію Миколаївну, Харад Поліну Сергіївну та Мента Петра Євгеновича, який і сьогодні працює в нашому колективі.  
  Ветеранам війни, учасникам бойових дій та дітям війни, колишнім працівникам виробничого об’єднання, були вручені квіти та грошова допомога.

     Доповідь з нагоди відзначення 66 ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні зробив головний інженер об‘єднання Левківський М.П.

У цей світлий, святковий і водночас сумний день хвилиною мовчання згадали про тих, кому не судилося повернутися з війни.

     
     З нагоди Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбувся святковий концерт.


Концерт ансамблю «Україночка»


Концерт ансамблю «Україночка»

     Продовження свята відбулося у теплій та зворушливій атмосфері за святковим столом. Генеральний директор передав слова щирої вдячності сивочолим ветеранам, побажавши їм в подальшому житті міцного здоров‘я та довголіття.Фоторепортаж


Фотовиставка до Дня Перемоги


  Привітання Авдієнко Зої Василівної


Привітання Марченка Миколи Мойсейовича


Привітання Дорошенка Кузьми Івановича


Привітання Махова Василя Олександровича


Привітання Недашківського Василя Павловича


Привітання Спасібка Івана Єгоровича


Привітання Харитонової Надії Миколаївної


  Під час урочистих зборів


Під час урочистих зборів


Розповідь ветерана про бойовий шлях


Виконання фронтових пісень