ПАМ’ЯТКА щодо порядку подачі е-декларації після закінчення воєнного стану для працівників ВО «Укрдержліспроект» :: ВО "Укрдержліспроект"
 Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 

ПАМ’ЯТКА
щодо порядку подачі е-декларації після закінчення воєнного стану
для працівників ВО «Укрдержліспроект»

 

Чи обов’язково подавати декларації під час війни?

Під час дії воєнного стану вам не обов’язково подавати декларації будь-якого виду. Натомість після закінчення війни в декларантів є ще 3 місяці на подання декларації без порушення вимог строку. Отож, вам не обов’язково подавати декларації, поки триває війна.

Проте попри війну НАЗК дає вам можливість подавати декларації.

ПЕРШОЮ подається щорічна декларація за 2021 рік ( у разі, якщо особа її не подала).

Після подачі щорічної декларації у разі виникнення обов’язку особа також подає:

Повідомлення про зміни в майновому стані (стосується лише осіб, які займають відповідальне або особливо відповідальне становище, а також які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків.). Повідомлення про відкриття валютного рахунку (повідомлення подається у випадку відкриття рахунку, як суб’єктом декларування так і  його членами сім’ї).

Черговість подачі повідомлень про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютного рахунку залежить від дати виникнення обов’язку у суб’єкта декларування.

Обов’язок подання декларацій яких виник ПІД ЧАС ДІЇ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ  подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня. (Три місяці з дня офіційного припинення дії військового стану).

Повідомлення про відкриття валютного рахунку, обов’язок якого виник після припинення чи скасування воєнного стану подається у десятиденний строк.

Декларація при звільненні, обов’язок подачі якої виник після припинення чи скасування воєнного стану подається не пізніше 30 календарних днів з дня припинення діяльності.

Наголошуємо, кожен несе персональну відповідальність за достовірність даних.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті ВО «Укрдержліспроект» http://www.lisproekt.gov.ua/  у розділі «Запобігання корупції» ви можете ознайомитись із «Роз’ясненнями щодо заповнення е-декларацій» та іншим нормативними документами.

Керівникам лісовпорядних експедицій, керівникам структурних підрозділів та секторів, донести дану інформацію до працівників, які їм підпорядковані та подають е-декларацію.

 

Уповноважений з антикорупційної діяльності                                 Наталія Бабейкіна