Гаряча лінія — «Повідомити про корупцію» :: ВО "Укрдержліспроект"
 Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 
Повідомити про корупцію
Електронною поштою: lis.antikor@gmail.com

 

Шановний колего!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ВО «Укрдержліспроект», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Уповноваженого з антикорупційної діяльності об’єднання.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Повідомлення може бути надіслано без зазначення авторства (анонімно) та вказання іншої інформації, яка Вас ідентифікує. Однак, таке повідомлення буде розглянуто лише у тому випадку, коли наведена у ньому інформація буде стосуватись конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі дотримання вказаних вимог повідомлення будуть розглянуті у порядку та строки визначені Законом.

Відповідь про результати розгляду залишеного повідомлення буде надано Вам у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти на яку її можна надіслати.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомляємо, що інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення Ви можете надсилати на спеціальну електронну пошту Національного агентства з питань запобігання корупції stopzrada@gov.ua (повідомлення про можливих колаборантів).

ФОРМА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

ПОРЯДОК
перевірки повідомлень про можливі факти корупційних правопорушень