Гаряча лінія — «Повідомити про корупцію» :: ВО "Укрдержліспроект"
 Українське державне проектне
 лісовпорядне виробниче об'єднання
 ВО "УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ"
 
Повідомити про корупцію
Електронною поштою: lis.antikor@gmail.com

 

Шановний колего !

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ВО «Укрдержліспроект», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Уповноваженого з антикорупційної діяльності об’єднання.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Повідомлення може бути подано:

  • без зазначення авторства (анонімно);
  • із зазначенням авторства.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, у такому разі продовжується термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

Повідомлення із зазначенням авторства підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів від дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Повідомлення може бути подано:

  • письмово з позначкою «Про корупцію»;
  • електронною поштою на адресу: lis.antikor@gmail.com;
  • на особистому прийомі громадян з Уповноваженим з антикорупційної діяльності об’єднання.

Надана Вами інформація  використовуватиметься керівництвом ВО «Укрдержліспроект» як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону будуть вживатися заходи щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також будуть проінформовані спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

ФОРМА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

ПОРЯДОК
перевірки повідомлень про можливі факти корупційних правопорушень